top of page
  • Obrázek autoraHana Vítková

Vernisáž výstavy Ozvěn Holotropic ART – Martina Sehnalová 

Výstava Martiny Sehnalové

 

Přijměte naše srdečné pozvání na výstavu děl Martiny Sehnalové, umělkyně, jejíž cesta k umění byla hluboce ovlivněna její životní transformací a spirituálními zážitky. Její kariéra se po mnoho let odehrávala v byznysovém prostředí, avšak zásadní zlom v jejím životě přišel v roce 2012 po jednoduché operaci, která spustila její cestu ke změně vědomí a osobní transformaci.

 

Po psychospirituální krizi a následných cestách do Jižní Ameriky, kde se setkala se šamany a účastnila se ayahuascových ceremonií, objevila Martina léčivou sílu mimořádných stavů vědomí. Tento objev ji přivedl k psychedelikům, holotropnímu dýchání a hluboké práci na sobě samé. Opustila manažerské pozice, aby se plně věnovala osobnímu rozvoji a alternativním terapiím, stala se průvodcem lidí na jejich cestě k sebepoznání a jako dobrovolník pomáhá v Domově pro seniory.

 

Na svých spirituálních cestách Martina vnímala díla domorodých umělců a šamanů, která byla jednoduchá, a přesto hluboce působivá. Toto umělecké vnímání ji inspirovalo k vlastní tvorbě. Na jaře roku 2020 si zakoupila svou první sadu na tečkování a začala intuitivně malovat mandaly. Tento počin byl jen začátkem jejího uměleckého dobrodružství, které ji dovedlo k objevování technik akvarelu, akrylu a malby na hedvábí. Její kreativní cesta zahrnuje i hudbu, hru na ukulele a zpěv.

 

Výstava Martiny Sehnalové představuje jedinečnou kolekci mandal a dalších uměleckých děl, které jsou odrazem jejího osobního růstu a spirituální transformace. Přijďte a ponořte se do světa plného barev, tvarů a hloubky, kde se prolínají mimořádné stavy vědomí a kreativní vyjádření.

 

Vernisáž výstavy proběhne 12. července od 17.00 v Holos Centru, a my se těšíme na Vaši návštěvu.

1 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page